Real Gold kaplama makineleri hakkında sıkça sorulan soruları ve cevapları burada sizler için paylaştık. Kaplama makineleri ile ilgili aklınıza takılan bir soruyu bizimle paylaşabilirsiniz.

Krom Boya ne tür ürünler kaplanabilir?

Krom Boya ne tür ürünler kaplanabilir? Alüminyum ürünler hariç tüm iletken metalleri mobil kaplama sistemi ile kaplayabilirsiniz. Banyo bataryaları, araba krom aksamları, kapı kolları, Cep telefonları, Çakmaklar, kalemler, Gözlükler, Ev aksesuarları, Bijuteri, Kuyum, Çatal bıçak takımları, Elektronik devreler, VB..
Mobil kaplama sisteminde kaplanacak ürünün boyutu, yüzeyin girintili çıkıntılı olması önemli değildir 1mm. yide 1Km. de aynı kalitede kaplayabilirsiniz.
Mobil kaplama sistemleri ile standart olarak 24 ayar altın dışında kırmızı, yeşil, beyaz altın, 1000 ayar gümüş, bakır ve nikel kaplayabilirsiniz. (Diğer kaplama solüsyonları platinyum, siyah krom vbg özel istek üzerine üretilmektedir)

Altın kaplamanın ömrü ne kadardır?

Altın kaplamanın ömrü, kaplanan ürünün kullanım alanı ve kaplamanın mikron kalınlığına göre değişir. Altın kaplanacak her ürün kullanım alanına göre değişik mikron kalınlıklarında kaplanıp 2 yıldan ömürboyuna kadar garanti verilebilir.
Mobil kaplamada kullanılan nano teknoloji altın solüsyonu 24 ayar olması nedeni ile yapılan kaplama okside olmaz kararma yapmaz ve kireç tutmaz.
Tüm bu detaylı bilgiler ve uygulama teknikleri profesyonel mobil kaplama seti satın aldığınızda İstanbul ofisimizde ücretsiz eğitimde öğretilmektedir.